BIP
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Aktualności
14.08.2018
uroczysta zbiórka oficerów i pracowników Zarządu.

14.08.2018 r. Kadra i Pracownicy Zarządu uczcili uroczystą zbiórką Dzień Wojska Polskiego, wspomnienie zwycięskiej bitwy warszawskiej zwanej Cudem nad  Wisłą, która była jedną z najważniejszych w historii.
Szef Wydziału Organizacyjnego ppłk Norbert TOMCZYK odczytał wystosowany na tą okazję list Ministra Obrony Narodowej oraz Rozkaz Szefa Rejonowego Zarządu Infrastruktury we Wrocławiu.
ppłk Hubert GROUZ - Zastępca Szefa RZI wspomniał o obchodzonej niedawno rocznicy Powstania Warszawskiego, przybliżył zebranym olbrzymie znaczenie historyczne Bitwy Warszawskiej wskazując zasługi polskich żołnierzy oraz cywili     w tych wydarzeniach. Dzisiejsza zbiórka była również wstępem do świętowanej      w bieżącym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie te fakty historyczne pokazują bohaterstwo i waleczność polskich żolnierzy.
ppłk GROUZ złożył obecnym oficerom i pracownikom Zarządu życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego, dziękując jednocześnie za codzienną służbę i pracę na rzecz Resortu Obrony Narodowej. Zachęcił także do uczestnictwa w obchodach święta organizowanych we wrocławskim garnizonie Mszy Św. w intencji żołnierzy      w Kościele Garnizonowym i uroczystym apelu na Placu Gołębim.
 
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych