BIP
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
Aktualności
Wyjazd integracyjny Garbicz 2013.
24.05.2013
W tym roku integrowaliśmy się wspólnie z RZI Szczecin malowniczym Garbicz k. Torzymia

Tegoroczny wyjazd integracyjny był współorganizowany z pracownikami RZI Szczecin. Idea wspólnej wycieczki pojawiła się niewątpliwie jako konsekwencja powiązania „naszych” Zarządów osobą płk. Piotra CZORNA, który obecnie pełni funkcję Szefa RZI w Szczecinie, a niegdyś dowodził we wrocławskim Zarządzie.
Wycieczkę, która odbyła się w dniach 17 – 19.05.2013r. zorganizowano w miejscowości letniskowej Garbicz, niezwykłej ze względu na walory przyrodnicze i położenie. Uczestnicy wyjazdu przebywali na terenie kompleksu pałacowego Magnat – zabytku pochodzącego z przełomu XVIII i XIX wieku,  wpisanego na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Pałac Magnat usytuowany jest między dwoma jeziorami Głębokim i Krzywym, w otoczeniu pięknych lasów i parku, co tworzy specyficzny mikroklimat umożliwiający doskonały wypoczynek na łonie natury.
W tak uroczym miejscu uczestnicy wyjazdu mieli zapewnione przeróżne atrakcje.  Na wiele sposobów można było zrelaksować się, zapoznać i zintegrować . W zależności od upodobań część osób oddała się wędkarstwu, część wybrała wypoczynek bardziej aktywny pływając kajakami czy rowerami wodnymi. Rozegrano również mecze piłki nożnej i siatkowej pomiędzy drużynami RZI Wrocław i RZI Szczecin. Wieczory spędzano przy grillu – korzystając z pięknej, ciepłej, słonecznej pogody i na imprezach tanecznych.
Podczas podróży była także możliwość obejrzenia największego na świecie pomnika Chrystusa Króla w Świebodzinie.
Wszyscy uczestnicy bardzo miło wspominają tegoroczny wyjazd integracyjny. Zgodnie zachwalają miejsce, ale przede wszystkim wspólne towarzystwo, to co umożliwiło im dobrą zabawę  i zapewniło odreagowanie codziennych trudności.
 
 
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych